(22) 864 39 99 530 427 437

Kontakt


BIURO OPINII MEDYCZNYCH
Dział Błędów Medycznych u Dzieci

ul. Conrada 18 lok. 177
01- 922 Warszawa

tel: (22) 864 39 99
tel. kom: 530 427 437
faks: (22) 864 40 44


Imię i nazwisko: *
E-mail: *
(Upewnij się, czy wpisany e-mail jest poprawny.)
Telefon:
Przepisz 3 cyfry z obrazka:
Twoja wiadomość: *

BIURO OPINII MEDYCZNYCH jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do przedstawienia naszej oferty.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. adresu e-mail a ewentualnie także imienia i nazwiska oraz numeru telefonu – jest zgoda, która może zostać w każdym czasie wycofana, m.in. kontaktując się pod wskazanym powyżej adresem e-mail. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pana/Pani dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przedstawienia oferty, chyba że wcześniej zgoda zostanie cofnięta, i nie będą nikomu udostępniane. Jest Pan/Pani uprawniony/a do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Może Pan/Pani także wnieść skargę do organu nadzorczego wobec przetwarzania przez nas danych osobowych.

Poprzez kliknięcie przycisku "WYŚLIJ" oświadczam, że zapoznałem się z powyższą informacją i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BIURO OPINII MEDYCZNYCH moich danych osobowych, tj. adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu w celu przedstawienia oferty w związku z moim zapytaniem.

* Pola wymagane