(22) 864 39 99 530 427 437

Profesjonalne i rzetelne opinie medyczne dla Prokuratury, Policji i Sądów

Pierwsza w Polsce instytucja specjalizująca się w opiniowaniu błędów medycznych u dzieci

Biuro Opinii Medycznych - Dział błędów medycznych u dzieci to pierwsza w Polsce instytucja stworzona w odpowiedzi na potrzebę rzetelnych i kompleksowych opinii błędów lekarskich u dzieci wydawanych dla Policji, Sądów i Prokuratury.

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w opiniowaniu gwarantujemy przygotowanie najbardziej rzetelnych i kompleksowych opinii błędów medycznych u dzieci wykonanych przez najlepszych specjalistów medycyny dziecięcej w kraju.

6 powodów, dla których warto zlecić nam opiniowanie błędów medycznych u dzieci

  10 lat doświadczenia

Skutecznie pomagamy Policji, Sądom i Prokuraturze w zdobyciu rzetelnych opinii dotyczących błędów lekarskich u dzieci niezbędnych do celów prowadzonego postępowania karnego.

  Najszerszy zakres specjalizacji dziecięcych

Wyróżniamy się najszerszym zakresem ekspertyz. Wydajemy opinie dotyczące praktycznie wszystkich specjalizacji dziecięcych, w tym m.in. pediatrii, okulistyki, chirurgii dziecięcej, kardiologii, medycyny ratunkowej.

  Kadra profesorska

Jako jedyna instytucja posiadamy w składzie naszego zespołu opiniującego kadrę profesorską – najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny w kraju.

  Opinie zespołowe

Opinie błędów medycznych wydawane są przez interdyscyplinarny zespół złożony z biegłych sądowych i lekarzy, dzięki czemu nasze opinie są kompleksowe i niezawodne.

  Szybkie terminy

Wydajemy profesjonalne i rzetelne opinie w krótkim czasie.

  Brak ukrytych kosztów

Kierujemy się przejrzystą polityką cenową. Koszt opinii ustalany jest według stawek zgodnych z rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 24 kwietnia 2013 r. w sprawie określenia stawek wynagrodzenia biegłych, taryf zryczałtowanych oraz sposobu dokumentowania wydatków niezbędnych dla wydania opinii w postępowaniu karnym (Dz. U. 2013 poz. 508).

Profesjonalne i rzetelne opinie medyczne, na których można polegać?

Wykonamy je dla Państwa szybko i terminowo.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. (22) 864 39 99 lub +48 530 427 437 oraz mailowego na adres: orzecznictwo@bledy-medyczne.com